Voor veel kinderen is het spannend om op kamp te gaan en op een andere plek te overnachten, soms zelfs voor het eerst zonder hun ouders.
Maar ook voor ouders en verzorgers kan dit een grote stap zijn. Dat begrijpen wij heel goed. Onze kampleiding is hierop voorbereid en zorgt voor een veilige, vertrouwde sfeer.
Kinderen die het spannend vinden, krijgen extra aandacht, ruimte om zich te uiten en een plek waar ze zichzelf kunnen zijn. Eén van de belangrijkste doelen van het kamp is dat kinderen op een fijne en veilige manier werken aan hun zelfstandigheid. Juist daarom vinden we het belangrijk dat elk kind zich op zijn of haar eigen tempo kan ontwikkelen.
Als een kind nog niet toe is aan overnachten op het kamphuis, is het uiteraard mogelijk om thuis te slapen. Dit kan ook het geval zijn vanwege medische of andere persoonlijke redenen.
Kinderen die thuis slapen betalen hetzelfde bedrag als de andere kinderen. Ze doen immers volledig mee aan alle spellen, activiteiten en maaltijden. Ook de kosten voor de locatie zijn inbegrepen, ongeacht of er wordt overnacht.
ouders/verzorgers halen hun kind op ná het avondspel en brengen hen de volgende ochtend weer terug vóór het ontbijt. T
ot het laatste moment twijfelen kan natuurlijk ook. Elk jaar zien we kinderen die eerst aangeven thuis te willen slapen, toch willen blijven.
Bij twijfel, neem voor de zekerheid de slaapspullen wél mee..
Omdat zelfstandigheid een belangrijk thema is tijdens het kamp, kunnen ouders of verzorgers helaas niet op het kampterrein blijven tijdens de activiteiten.
Indien een deelnemer thuis slaapt, graag bij het aanmelden aangeven of via: